Dátum: 2017 június 23. (péntek) | Zoltán

hírek

Most hétvégén rendezik meg az első válogatót Szegeden!

Kajak-kenu szakosztály 2017-06-14 Megtekintések száma: 345

Június 16. és 18. között ismét Szegedre figyel majd a kajak-kenu világ, hiszen ekkor kerül megrendezésre az I. Felnőtt VB.; I. Parakenu és U23 Vb. Válogatóverseny, ahol a magyar evezősök színe-java vesz részt.

Klubunkat előzetesen 53 versenyben fogják képviselni kajakosaink és kenusaink (plusz egy-egy számban a döntőt is hozzá kell majd adni). Női kenuban 3, férfi kenuban 9, női kajakban 16, férfi kajakban pedig 25 hajóért szoríthatunk.

Az alábbi listában napi lebontásban tudják megtekinteni az indulókat. Természetesen a versenyekről facebook oldalunkon élőben fogunk beszámolni. A verseny időrend tervezete innen tölthető le.

Jó ír, hogy a szombat délelőtti futamokat az M4Sport 10 órától, a vasárnapi pedig 9:45 órától élőben fogja közvetíteni

PÉNTEK:

Délelőtt

K1 Női 500 méter I. előfutam (9 óra) – Lucz Noémi
K1 Női 500 méter II. előfutam (9:05 óra) – Szénási Zsófia
K1 Női 500 méter IV. előfutam (9:15 óra) – Lucz Dóra

K1 Férfi 1000 méter II. előfutam (9:29 óra) – Varga Buda
K1 Férfi 1000 méter III. előfutam (9:35 óra) – Paumann Dániel

C1 Férfi 1000 méter II. előfutam (9:47 óra) – Fekete Ádám
C1 Férfi 1000 méter III. előfutam (9:53 óra) – Dúró József

K1 Férfi 200 méter II. előfutam (10:22 óra) – Tótka Sándor

C1 Női 200 méter II. előfutam (10:42 óra) – Lakatos Zsanett

Délután

K2 Női 500 méter I. előfutam (17:30 óra) – Lucz Noémi/Szénási Zsófia
K2 Női 500 méter II. előfutam (17:35 óra) – Szilágyi Anett (KSI)/Katrinecz Rita
K2 Női 500 méter II. előfutam (17:35 óra) – Malcsiner Eszter/Racskó Fruzsina (KSI)

K2 Férfi  Felnőtt 1000 méter I. előfutam (17:43 óra) – Doba Richárd Alfréd/Gacsal Ákos (Graboplast Győr)
K2 Férfi Felnőtt 1000 méter I. előfutam (17:43 óra) – Tóth Tamás/Kulifai Tamás
K2 Férfi Felnőtt 1000 méter II. előfutam (17:49 óra) – Varga Buda/Czompa Tibor
K2 Férfi Felnőtt 1000 méter II. előfutam (17:49 óra) – Kugler Attila (KÖZGÉP SE)/Pauman Dániel

C2 Férfi Felnőtt 1000 méter II. előfutam (18:01 óra) – Lelovics Dávid/Dóri Bence Balázs
C2 Férfi Felnőtt 1000 méter II. előfutam (18:01 óra) – Sarudi Pál (KÖZGÉP SE)/Fekete Ádám

SZOMBAT:

Délelőtt

C2 Női 500 méter A döntő (10:35 óra) – Molnár Csenge (Démász-Szeged)/Lakatos Zsanett

K2 Férfi Felnőtt 500 méter I. előfutam (11:30 óra) – Varga Buda/Czompa Tibor
K2 Férfi Felnőtt 500 méter I. előfutam (11:30 óra) – Kulifai Tamás/Tóth Dávid
K2 Férfi Felnőtt 500 méter II. előfutam (11:35 óra) – Doba Alfréd Richárd/Gacsal Ákos (Graboplast Győr)
K2 Férfi Felnőtt 500 méter III. előfutam (11:40 óra) – Nádas Bence (Démász-Szeged)/Tótka Sándor
K2 Férfi Felnőtt 500 méter III. előfutam (11:40 óra) – Pauman Dániel/Dombi Rudolf

Délután

K2 Női Felnőtt 200 méter A döntő (17:00 óra) – Lucz Noémi/Szénási Zsófia
K2 Női Felnőtt 200 méter A döntő (17:00 óra) – Racskó Fruzsina/Malcsiner Eszter
K2 Női Felnőtt 200 méter A döntő (17:00 óra) – Szilágyi Anett (KSI)/Katrinecz Rita

C2 Férfi Felnőtt 500 méter A döntő (17:10 óra) – Sarudi Pál (KÖZGÉP SE)/Fekete Ádám

K2 Női 1000 méter A döntő (18:00 óra) – Lucz Noémi/Szénási Zsófia

VASÁRNAP:

Délelőtt

K1 Férfi Felnőtt 500 méter I. előfutam (9:00 óra) – Dombi Rudolf
K1 Férfi Felnőtt 500 méter II. előfutam (9:05 óra) – Kulifai Tamás
K1 Férfi Felnőtt 500 méter III. előfutam (9:10 óra) – Varga Buda
K1 Férfi Felnőtt 500 méter IV. előfutam (9:15 óra) – Tótka Sándor
K1 Férfi Felnőtt 500 méter IV. előfutam (9:15 óra) – Tóth Dávid
K1 Férfi Felnőtt 500 méter V. előfutam (9:20 óra) – Pauman Dániel

C1 Férfi Felnőtt 500 méter I. előfutam (9:25 óra) – Fekete Ádám
C1 Férfi Felnőtt 500 méter II. előfutam (9:30 óra) – Dúró József

K1 Női Felnőtt 200 méter I. előfutam (10:55 óra) – Lucz Dóra

C2 Férfi 200 méter A döntő (13:40 óra) – Hajdu Jonatán (DUNAFERR)/Fekete Ádám

C1 Női U23 500 méter A döntő (14:50 óra) – Lakatos Zsanett

Délután

K1 Férfi Felnőtt 5000 méter A döntő (16:00 óra) – Györgyjakab Máté
K1 Férfi Felnőtt 5000 méter A döntő (16:00 óra) – Varga Buda

K1 Női 5000 méter A döntő (16:30 óra) – Lucz Noémi
K1 Női 5000 méter A döntő (16:30 óra) – Lucz Dóra

Képek

Budapest Open című gallériából ízelítő

Videó

Sportolj velünk az UTE szakosztályaiban!

1%

Mi az, amivel megőrizheted a gyermekeid egészségét?
Mi az, amivel segítheted olimpikonjaink felkészülését?
Mi az, amivel segítheted kedvenc klubodat?
Mi az, amit igyen adhatsz tavalyról?

UTE az utánpótlásért Adószám: 18165159-1-41