Dátum: 2020 szeptember 29. (kedd) | Mihály

hírek

CSODÁS EREDMÉNYEK A SZOLNOKI OB-N

A Szolnokon megrendezett kajak-kenu OB-n remekül szerepeltek sportolóink!

Olimpiai versenyszámokkal indult a szerdai döntők programja Szolnokon, a magyar bajnokságon. K-1 200 méteren a férfiaknál és a nőknél is UTE versenyző nyert, méghozzá meggyőző fölénnyel. 

Gratulálunk versenyzőinknek és az őket felkészítő edzőinknek!

A szerda délelőtti dobogósok:

FÉRFIAK:
K-1 200 m:
1. Tótka Sándor (UTE) 34.003 mp
2. Kuli István (NKM Szegedi VSE) 34.543
3. Apagyi Levente (Fémalk Bomba AVSE) 34.643

K-2 200 m:
1. Balaska Márk, Csizmadia Kolos (Budapesti Honvéd SE, Fémalk Bomba AVSE) 31.906
2. Nádas Bence, Birkás Balázs (NKM Szegedi VSE) 32.026
3. Apagyi, Nikodém Patrik (Fémalk Bomba AVSE) 32.456

K-4 200 m:
1. Kuli, Nádas, Molnár Péter, Tótka (NKM Szegedi VSE, Budapesti Honvéd SE, UTE) 28.861
2. Balaska, Apagyi, Csizmadia, Dávid Zoltán (Budapesti Honvéd SE, Fémalk Bomba AVSE) 30.756
3. Kirkov Valentin, Keresztes Kristóf, Tomori Gergely, Kovács Márk (FTC Rekontir Kajak-Kenu, DELTA Szabadidő) 30.921

C-1 200 m:
1. Hajdu Jonatán (Dunaferr) 39.735
2. Korisánszky Dávid (Budapesti Honvéd SE) 40.705
3. Fekete Ádám (UTE) 41.015

C-2 200 m:
1. Hajdu, Fekete Ádám 37.336
2. Takács Mihály, Szőke Attila (Graboplast Győri VSE, UTE) 37.701
3. Balla Levente, Hajnal Jenő (Graboplast Győri VSE) 39.771

C-4 200 m:
1. Hajdu, Slihoczki Ádám, Pető Ákos, Kovács Máté (Dunaferr) 35.504
2. Besenyei Ádám, Hodován Dávid, Koleszár Zoltán, Kollár Kristóf (Merkapt-Mekler László SE, Atomerőmű SE) 36.244
3. Fekete, Korisánszky, Török Aurél, Szőke (UTE, Budapesti Honvéd SE) 36.344

NŐK:
K-1 200 m:
1. Lucz Anna (UTE) 40.001
2. Gazsó Alida Dóra (KSI SE) 40.481
3. Kiss Blanka (UTE) 40.491

K-2 200 m:
1. Lucz A., Kiss 36.694
2. Csipes Tamara, Medveczky Erika (Budapesti Honvéd SE) 37.084
3. Katrinecz Rita, Csikós Zsóka (Szolnoki Kajak-Kenu Klub) 38.179

K-4 200 m:
1. Hagymási Réka, Csipes, Medveczky, Pupp Noémi (Budapesti Honvéd SE, Atomerőmű SE) 35.527
2. Sólyom Dóra, Simon Rebeka, Katrinecz, Csikós (Vasas, Merkapt-Mekler László SE,
Szolnoki Kajak-Kenu Klub) 35.617
3. Gazsó, Biben Karina Klaudia, Bakó Olga, Szendy Lilla Katalin (KSI SE) 36.622

C-1 200 m:
1. Devecseriné Takács Kincső (Graboplast Győri VSE) 46.506
2. Balla Virág (Graboplast Győri VSE) 46.676
3. Seres Fanni Barbara (UTE) 48.851

C-2 200 m:
1. Balla, Devecseriné Takács 44.475
2. Bragato Giada, Kisbán Zsófia (Tiszaújvárosi KKSE, Lágymányosi Spari Vízisport)45.750
3. Horányi Dóra, Lakatos Zsanett (UTE) 46.380

(fotó, forrás és további részletek: https://www.origo.hu/sport/egyeni/20200826-kajakkenu-orszagos-bajnoksag-szolnok-3-nap-osszefoglalo-dontok-csipes-tamara-medveczky-erika-kopasz.html?fbclid=IwAR2uMFA3rZV42jU_RYVoKHep0pENqUtOP71qYXCXFjTTbqO3c2Tfy0PXq2A)

Sportolj velünk az UTE szakosztályaiban!

1%

Mi az, amivel megőrizheted a gyermekeid egészségét?
Mi az, amivel segítheted olimpikonjaink felkészülését?
Mi az, amivel segítheted kedvenc klubodat?
Mi az, amit igyen adhatsz tavalyról?

UTE az utánpótlásért Adószám: 18165159-1-41